Prekės Pirkėjui pristatomos tik Kauno mieste ir Kauno raj. per 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo.
Prekių pristatymo kaina: Kaune ir Kauno raj. 5Eur. Užsakymus nuo 100Eur – pristatome nemokamai.
Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
Prekes pristato pats Pardavėjas.
Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

Pirkėjas gali pasirinkti ir pats atsiimti užsakytas prekes mūsų parduotuvėje, esančioje adresu: Technikos g. 18G, Kaunas. Prieš atvažiuojant atsiimti prekių visuomet reikia įsitikinti ar prekės jau yra paruoštos atidavimui. Tai padaryti galima paskambinus telefonu +370 620 32788; +370 686 28989; arba išsiuntus pasiteiravimo laišką el. pašto adresu: info@kvadratu.

Kontaktai

info@kvadratu.gem.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989