Foliniai balionai yra pagaminti iš plonos, netamprios,  blizgiu paviršiumi medžiagos. Šie balionai yra mažiau pralaidūs, todėl savo formą gali išlaikyti nuo 2 savaičių iki mėnesio, priklausomai nuo laikymo sąlygų. Jie gali būti auksinės, sidabrinės, rose gold, raudonos ir kitų įvairių spalvų. Apvalus, žvaigždutės, širdelės formos foliniai balionai.

Kaina: Nuo 5 EUR su heliu

ORBZ balionai pripūsti su heliu yra rutulio formos. Įspūdingai atrodantys balionai puiki dekoracija Jūsų šventėje. Juos galima naudoti su kitais foliniais ar guminiais balionais. ORBZ balionas ypač populiarus rekvizitas nuotraukose. Baliono dydis apie 40cm, kyla apie 2-3 savaites, galima rinktis iš šių spalvų: rožinis auksas, sidabrinė, auksinė.

Kaina: 10 EUR su heliu

Foliniai balionai skaičiai – 90 cm aukščio balionai. Auksinės, sidabro, rose gold, ciklameno, raudonos ir mėlynos spalvos balionai – ne tik linksma, bet ir išskirtinė dovana Jūsų artimam žmogui gimtadienio proga. Šie blizgūs foliniai balionai kurie puikiai tiks gimtadieniams, vestuvėms, šimtadieniams ir kitoms Jūsų šventėms! Tai smagūs akcentai kurie puikiai tiks tiek šventės puošybai, tiek fotosesijoms, tiek pasveikinimui vietoj gėlių.  Balionas pildomas helio dujomis.

Kaina: 11 EUR su heliu

 

* Balionų kilimo laikui garantija neteikiama.

 

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija