Dekoravimas balionais: Sukurkite nepamirštamą atmosferą savo šventei!

Ieškote būdo, kaip papuošti savo šventę ir sukurti nepamirštamą atmosferą? Dekoravimas balionais yra puikus pasirinkimas!

Pristatome jums įspūdingą paslaugą – dekoravimas balionais, kuriantiems ypatingus ir įsimintinus renginius! Mes esame profesionalų komanda, specializuojantiemsė balionų dekoravime, ir mūsų tikslas – padėti jums sukurti nuostabius akcentus bet kokiam renginiui, ar tai būtų vestuvės, krikštynos, išleistuvės, gimtadienis, šimtadienis, jubiliejus, sužadėtuvės,  ir verslo renginys. Mes galime dekoruoti sporto renginius, sce­nas, var­tus, laukus, takus, lubas ir sien­as, įėjimus, par­duo­tu­vių erd­ves, par­o­dų sten­dus ir kitokias erd­ves.

Kas mus išskiria iš kitų? Mes siekiame maksimalaus dėmesio detalėms ir individualiam požiūriui į kiekvieną klientą. Mūsų patirtis ir kūrybiškumas leidžia mums sukurti unikalius balionų dekoracijų sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams ir norams.

Dekoravimas balionais paslaugų sąrašas:

  1. Balionų sienos ir sienelės: Balionų sienos ir sienelės suteikia jūsų renginiui išskirtinumo ir sukuria puikią erdvės atmosferą.
  2. Balionų arkos ar girliandos: Sukuriame įspūdingas balionų arkas ar girliandas, kurie tampa puikiomis foninėmis kompozicijomis bet kokiam renginiui.
  3. Balionų spalvų ir formų derinimas: Mes pasirūpinsime, kad balionų dekoracija būtų derinama pagal jūsų pasirinktą spalvų schemą ir stilių, sukurdami harmoningą ir elegantišką dizainą.
  4. Individualus aptarnavimas: Mes klausysime jūsų poreikių, pageidavimų ir idėjų, siekdami užtikrinti, kad jūsų renginys būtų tiksliai toks, kokį norėjote.

Nepriklausomai nuo to, ar rengiate vestuves, vaiko gimtadienį arba krikštynų šventę, mes turime įrankius ir kūrybinį potencialą, kad jūsų šventė taptų ne tik ypatinga, bet ir neabejotinai įsimintina.

Susisiekite su mumis šiandien, kad pradėtume kurti jūsų svajonių renginį su balionais!

Taip pat siūlome ir spec. efek­tus šven­tėms:  kon­feti patrankas, balionų “lietų” iš tin­klo, balionų palei­dimą iš tin­klo į dan­gų (helio balion­ai), įvairi­as figūras iš balionų ant karka­so ( raidės, skaiči­ai, širdys…).

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija