Dekoravimas balionais – kai spalvingi balionai virs įvairiomis balionų girlian­dos, įvairios tem­inės figūros, gėlytės, arkos, kolonos prie įėjimų. O taip pat puokštės ant stalo arba ant grindų, helio balion­ai prie lubų, LED balionai ir kitokios šventinės deko­ro detalės. Dekoravimas balionais tai lyg geros nuotaikos užtaisas, priverčiantis visus šypsotis ir džiaugtis.  Visi šie ele­men­tai puiki­ai tin­ka deko­ruoti prak­tiškai visomis pro­gomis ar tai būtų vestuvės, krikštynos, išleistuvės, gimtadienis, šimtadienis, jubiliejus, sužadėtuvės, mergvakaris, bernvakaris ir kitos šventės. Mes galime dekoruoti sporto renginius, sce­nas, var­tus, laukus, takus, lubas ir sien­as, įėjimus, par­duo­tu­vių erd­ves, par­o­dų sten­dus ir kitoki­as erd­ves.

Mūsų sukurtos balionų dekoracijos suteiks Jūsų šventei džiaugsmingumo, o jos dalyviams – ilgai išliekančių malonių įspūdžių.

Taip pat siūlome ir spec. efek­tus šven­tėms:  kon­feti patrankas, balionų “lietų” iš tin­klo, balionų palei­dimą iš tin­klo į dan­gų (helio balion­ai), įvairi­as figūras iš balionų ant karka­so ( raidės, skaiči­ai, širdys…).

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija