Profesionalūs fejerverkai yra labai puikus pasirinkimas pažymintis ypatingos dienos pabaigą. Galime pasiūlyti nuo elementariausių fejerverkų kuriuos šaudyti galėsite jūs patys iki profesionalių (tradiciniai fejerverkai, muzikiniai fejerverkai, fejerverkų šou ant vandens, degantys užrašai) kuriuos atliks pirotechnikos profesionalai. Kiekvienu atveju, priklausomai nuo biudžeto ir pageidavimų fejerverkų bendras vaizdas ir atlikimas sugalvojamas individualiai pritaikant juos vietai ir renginiui.

Fejerverkų baterijos tai vamzdelių su pirotechniniais užtaisais rinkinys kurie tarpusavyje yra sujungti padegamosiomis juostelėmis ir sudaro vientisą gaminį. Bateriją įsigijęs klientas, ją uždega pats, šventės vietoje. Paspauskite nuorodą:

Fejerverkai buvo išrasti Kinijoje prieš 2000 metų, tačiau ir šiandien jie pažymi svarbiausias šventes. Vestuvės, Naujieji metai, gimtadieniai, jubiliejai, eglutės įžiebimo, miestų ir miestelių, valstybinės šventės – kiekviena rimtesne proga danguje pražysta ugnies gėlės.

Fejerverkas – spalvotos dekoratyvinės ugnys, gaunamos, specialiomis raketomis iššovus į orą arba uždegus ant įv. formos karkasų pirotechninį užtaisą.
Tačiau reikia žinoti, kad fejerverkas – sprogstamosios medžiagos, ugnis, todėl su jais reikia elgtis ypač atsargiai. Geriausia – palikti ši darbą profesionalams, nes sinchronizuotų fejerverkų ar muzikinių ugnies vaidinimų patiems surengti tikrai nepavyks. Kainos ypatinga proga tikrai nėra didelės, tačiau prie malonių prisiminimų fejerverkų šou tikrai prisidės.
Dar viena labai įdomi ir pikantiška detalė apie šį pirotechnikos išradimą: 16 amžiuje fejerverkus gaminę italai išleido knygą. Šioje knygoje fejerverkai yra prilyginami mylimajai: Fejerverkas trunka ne ilgiau, nei mylimosios bučinys, tačiau kainuoja daugiau nei meilužės išlaikymas. Ši sentencija, 16 amžiuje pasakyta apie fejerverkus, tinka ir šiandien: kuomet Naujųjų metų naktį akis pakeliame į dangų tam, kad galėtume pasigrožėti įspūdingu reginiu, kurį sukuria fejerverkai, žinome, jog šis reginys truks neilgai, tačiau už jį bus paklotos didelės sumos pinigų. Tačiau nepaisant to, jog norint surengti įspūdingą fejerverkų šou tenka išleisti nemažai pinigų, fejerverkai buvo populiarūs visais laikais, o paskutiniais dešimtmečiais išpopuliarėjo dar labiau.

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija