Helio balionai yra puiki dekoracijos idėja šventėms! Jų panaudojimas gali suteikti jūsų renginiui džiugią ir žaismingą atmosferą. Helio balionai praskaidrins ne tik vaiko, tačiau ir suaugusiojo dieną ir tiks bet kokiai progai – nuo vaiko laukimo, gimimo, krikštynų, gimtadienių, komunijos, mokyklos baigimo švenčių iki būsimų jaunųjų mergvakario, bernvakario, vestuvių, solidžių santuokos sukakčių bei mamos, tėčio proga…

Chrominiai helio balionai – naujausiomis technologijomis pagaminti lateksiniai balionai. 28cm dydžio balionai pildomi heliu. Spalvos: sidabrinė, auksinė, mėlyna, žalia, violetinė, rožinė.

Helio balionai yra kokybiški, todėl ilgai kyla 1-5 paras, priklauso nuo laikymo sąlygų. Guminius balionus su heliu galime pasiūlyti įvairių dydžių ir spalvų. Helio balionus naudojame su specialiais klijais (Hi-Float), todėl garantuojame kad jie ilgai kils.
Taip pat galime pasiūlyti įvairių folinių skaičių, Orbz apvalių balionų, taip pat balionų su užrašais „Su gimimo diena“, „Linksmo tortadienio“, „Sveikinu!”, “Mano krikštynos” ir kt.
Balionas – lankstus maišas, kuris gali būti pripūstas su dujomis, pavyzdžiui, heliu, vandenilio, azoto oksido, deguonies ar oro. Šiuolaikiniai balionai yra gaminami iš medžiagų, tokių kaip guma, lateksas, polichloroprenas ar nailono audinys.
Helis – bespalvis, bekvapis ir beskonis cheminis elementas, priklausantis inertinių dujų grupei. Helio garavimo bei virimo taškai yra patys žemiausi tarp visų elementų, normaliomis sąlygomis helis sutinkamas tik dujų pavidalu.


Helio balionas „Lik sveikas darželi” 28cm, kyla apie 1-3d.  – 1,3 EUR/vnt.  Darželinukų išleistuvėms.

Helio balionas 28cm, kyla apie 12val.  – 1,2 EUR/vnt.  Trumpalaikiam naudojimui!

Helio balionas 30cm, kyla 3-5d.  – 1,70 EUR/vnt.

Širdelės formos helio balionas 25cm, kyla 1-2d.  – 1,2 EUR/vnt. 

Širdelės formos helio balionas 44cm, kyla 3-5d.  – 2,7 EUR/vnt. 

Helio balionas su užrašais „Su gimimo diena“, „Linksmo tortadienio“, „Sveikinu!”, “Mano krikštynos”  30cm, kyla 3-5d. – 1,90 EUR/vnt.

Chrominis helio balionais 30cm, kyla 3-5d.  – 2 EUR/vnt.

 

Helio balionas 45cm. – 12 EUR/vnt.

Helio balionas 60cm. – 18 EUR/vnt.

Helio balionas 80cm. – 22 EUR/vnt.

 

* Balionų kilimo laikui garantija neteikiama.

 

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija