CO2 šautuvas: Kas tai ir kam jis naudojamas?

CO2 šautuvas arba kitaip žinomos kaip „azoto patrankos“, arba „šalto garo patrankos“ yra įrenginys, naudojantis suslėgtą anglies dvideginio (CO2) dujas, kad sukurtų galingą šaltą oro srovę. Ši srovė gali būti nukreipta norimu kampu, sukuriant įspūdingą ir matomą efektą.

CO2 šautuvų privalumai:

  • Puikus matomumas: Šalto oro srovė gerai matoma net ir dienos šviesoje, todėl puikiai tinka įvairiems renginiams ir pramogoms.
  • Bekvapis ir nedegus: CO2 yra bekvapis ir nedegus, skirtingai nuo kitų efektų, tokių kaip fejerverkai ar dūmų mašinos.
  • Nepalieka žymių: CO2 nesutepa ir nepalieka jokių žymių ant paviršių, todėl jį galima saugiai naudoti įvairiose aplinkose.

CO2 šautuvų panaudojimo sritys:

  • Renginiai ir pramogos: CO2 šautuvai dažnai naudojami vestuvėse, koncertuose, naktiniuose klubuose, sporto renginiuose ir kitose pramogose, norint sukurti įspūdingus efektus ir pritraukti dėmesį.
  • Reklamos ir rinkodara: CO2 šautuvai gali būti naudojami reklamuojant produktus ar paslaugas, sukuriant įsimintinus ir patrauklius vaizdinius efektus.
  • Mokymas ir sauga: CO2 šautuvai gali būti naudojami mokymo tikslais, pavyzdžiui, demonstruojant pavojingas zonas ar evakuacines procedūras.

Svarbu atsižvelgti į saugumą:

Naudojant CO2 šautuvą, svarbu laikytis saugos nurodymų. Nenukreipkite šautuvo į žmones ar gyvūnus, ir naudokite jį tik gerai vėdinamoje patalpoje.

CO2 šautuvo nuomos kaina – 130 EUR/para (į kainą įskaičiuotas vienas 37kg. balionas)

Užsisakyti
Kontaktai

info@kvadratu.lt

Technikos g. 18G, 51211 Kaunas

+370 620 32788
+370 686 28989

Galerija